Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 66 adet yazı bulunmaktadır...
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 
cevat prekazi
 

orta okul yıllarında birinci derecede özendiğim yegane şahsiyetlerden biridir.oynadığı futbol(daha doğrusu uzaktan attığı şutlar desem daha iyi olur,zira kendisi pek koşmayı sevmezdi...), sempatik tavırları ve saç stiliyle bizi hep kendine hayran bırakırdı.he bir de kafasındaki bandanayı da unutmamak gerekir, tayt olayını da o tanıtmıştır bizlere...o hala biz ultraslan ların kalbinde yaşıyor....bu arada, bu ayki galatasaray dergisinde (uaes) uaeyüpsultanlılar röportajı yayınlanmaktadır, 80 s child ı merak edenlerin almasını tavsiye ederim, çünkü ben bu ay ordayım.
Toplam Puan=0...
80s child ( 07.10.2004 )
 
 
türkiye ye şort altına tayt giyme modasını getirmişti. ondan sonra hemen hemen bütün futbolcular bunu giymeye başladı. ama prekazinin galatasaraylılar için unutlumaz olmasının esas sebebi bence galatasaray-moaco şampiyon klupler kupası çeyrek final maçınının 20. dakikasında kaleyi yaklaşık 35 metre sol çarprazdan gören yerden attığı frikik golüdür.
Toplam Puan=1...
celest ( 07.10.2004 )
 
 
sırf prekazi yi görmek için galatasaray maçlarında yeni açığın alt katında otururdum bilenler bilir galatasaray oradaki tünelden çıkardı bir gün yine alt katta oturuyorduk maçın başlamasına saatler vardı altay ile oynuyorduk ve 5-1 bitmişti maç başlamadan önce arkadaşlar trübünün karşı üst tarafına geçmek istediler bütün itirazlarıma rağmen beni dinlemediler ve oradan uzaklaştık.maç başladı ve prekazi 1 gol atıp doğru tünelin oradaki trübünlere koşup tellere çıktı ve böylelikle prekaziyi tutma şansını kaybettim o kadar üzüldümki hala unutamam çocukluğumun futbol kahramanı idi o . tabi monaco ya attığı golü anlatmaya bile gerek yok bence zaten ilk monaco maçındada tanju ya ortayı yine prekazi çıkarmıştı.
Toplam Puan=0...
wekeprg ( 23.10.2004 )
 
 
ah be cevat nolurdu 22 yaşında bir futbolcu olarak şimdi cimboma gelseydin. şu futbolcuyum diye gezinenlere futbolun nasıl oynanacağını gösterseydin. galatasaraya gelen en iyi yabancı pardon sana yabancı demek içimden gelmiyor aslında.
Toplam Puan=0...
tamerr ( 25.10.2004 )
 
 
bilmezmiyim arkadaşım,inanırmısın onca kazanılan başarılara rağmen 80 lerdeki galatasaray kadrosu yakın zamandaki ve günümüzdeki kadrolara oranla daha büyük hayranlık uyandırmıştır ben de hep....acaba 14 senenin hasretini söndürdükleri içindir,yoksa olaya daha az profesyonel olarak baktıklarından mıdır anlayamadım....80 lerde her şey bir başkaydı.
Toplam Puan=0...
80s child ( 25.10.2004 )
 
 
muz ortayı türkiye ye öğreten futbolcu... bandana takan ilk futbolcu... "sağ ayağımı daha fazla kullanabilseydim burada ne işim vardı be kardeş gider real madrid de oynardım" diyen ilk futbolcu...
Toplam Puan=0...
alamet-i makarna ( 12.11.2004 )
 
 
beşiktaşlıyım ama arka fonda güsel bi müzikle verilen prekazinin orta sahadan attığı gol hala duygulandırır beni
Toplam Puan=0...
cetin55 ( 22.11.2004 )
 
 
1992 de istanbuldan trabzonlu bir arkadaşımın yanına tatile gitmiştim, ama ne tatil tam bir futbol şehri olan trabzonda günlerimizi futbolla dop dolu geçiriyor halı saha maçları yapıyorduk bir de maça gitmiştim trabzon-ankaragücü ve bazı seyirciler maçı seyretmeyi bırakıp galatasaray-trabzon maçında prekazinin trabzona attığı golde topu nereden vurduğunu tartışıyordu......
Toplam Puan=0...
gökdeniz ( 24.11.2004 )
 
 
...ismini duyunca, resmini görünce gozlerim doluyor. bana futbolu sevdiren adam. üstüne futbolcu daha gelmedi...
Toplam Puan=0...
rayza ( 03.12.2004 )
 
 
prekazi halen daha galatasaray antrenmanlarını izlemeye geliyor florya ya.
Toplam Puan=0...
ertan ( 14.12.2004 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.