Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 84 adet yazı bulunmaktadır... Resim galerisi için tıklayın
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
he man
 

hep iskeletoru tutardım.sürekli kaybetmesine sinir olurdum.she ra da çok seksi gelirdi.çocukluk işte...
Toplam Puan=0...
sarkophagus ( 31.12.2005 )
 
 
valla ne söyleyim gözlerim dolsu resimlerini görünce bile çok duygulandım eskiden az mı izlerdik hiç kaçırmazdık açlığımız bile aklımıza gelemzdi sene 1989-91 arası full bu çizgi filme heveslenirdik "fatih öz "
Toplam Puan=0...
 
 
he(erkekler için o) man (adam) tırsak görünen ama aslında yiğit yağız bir delikanlıdır kendisi saçı sarı gözü mavi vücudu adeleli... bunun böle olduğunu bilen sadece 3 kişi vardı... orko, kanatlı büyücü ve general bıyıklı (adı aklıma gelmedi).. elbet ekranları başındaki biz sevgili izleyicilerde tabii kii..
Toplam Puan=0...
taşkın ( 13.01.2006 )
 
 
çoğukluğumuzda zihnimde yer etmiş en önemli çizgi filmdi.çikletlerden çıkan resimlerini biriktirir oyun oynardık.orko nun resimlerine uzun süre baktığımızda bazı sihirli şeylerin olacağına inanırdık üzerinde böyle yazardı.birde çekiliş yapılır karakterlerin resimlerinin bulunduğu hediyeler dağıtılırdı.
Toplam Puan=0...
benyas ( 01.02.2006 )
 
 
he man ya . süper ötesi bir çizgi film ne cok izlerdim ve arkadaşlarımla oyununu oynardım. ben titreki severdim. he man değişirken onun değişmesini cok severdim. sonra şira çıktı ama kız olduğundanmıdır nedir pek sevmemiştim :) filmini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.
Toplam Puan=0...
jasmine ( 07.02.2006 )
 
 
be de o ara he-man çizmeleri çıkmştı. ne saçma şeylerdi ya..renk renk üzerinde he-man resmi olan. bi de he-man yardım eden bi büyücü kadın vardı. çok güseldi.yavaş yavş konaşan bi kadın. çok izlerdim ya.
Toplam Puan=0...
sb ( 11.02.2006 )
 
 
arkadaslarimizla az kavga etmedik yok ben he man olacam yok ben olacagim diye sonra birimiz he man birimiz voltran digerleride bruce lee karasimsek falan... ne günlerdi be .gölgelerin gücü adina ben he mann.... aahh ah
Toplam Puan=0...
mirros ( 12.02.2006 )
 
 
iyi rol yapıyordu he-man.hiçte çaktırmıyordu hani.tırsak kedi titrekte bir anda aslan gibi maşallah atılgan oluveriyodu.sarı saçlı he-man kahramanımız her zaman,aynı replikle gölgelerin vekaletini alarak,gücün kendi himayesinde olduğunu basbas bağırırdı.bi tane general vardı.ne generaldi yaw.bi tane uçan elbise vardı.bide beyaz elleri.orko.büyücü müydü neydi.zırt pırt lafa karışırdı.iskeletor burada mıydı yaw :)) şila vardı.amma varmış ya.nerde o eski günler..
Toplam Puan=0...
spectator ( 13.02.2006 )
 
 
yaw bunların bir de büyücü leri vardı.. ismini hatırlayan var mı? hani he-man başı sıkısınca giderdi..
Toplam Puan=0...
mavi1907 ( 14.02.2006 )
 
 
ya çizgi film yazdım google a bu çıktı duygusallaştım bide yukarda voltranı görünce büüöüüüüüü :(
Toplam Puan=0...
atom ( 04.03.2006 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.