Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 22 adet yazı bulunmaktadır...
Sayfa: 1 2 3 
iyi dost
 

dizinin tam ismini hatırlamıyorum.dağda bir kulübede yaşayan adamla onun dostu olan bir ayının hikayesiydi.ikisinin de ismi ben di.çok güzel bir müziği vardı.82-83 gibi yayınlanmıştı.
Editörün Notu:Dizinin ismini hatırlyan olursa lütfen yazsın düzeltirim, şimdilik böyle kalsın.
Toplam Puan=0...
tungatazebiwe ( 12.05.2004 )
 
 
aslına bakarsanız bende böyle bir diziyi hatırlıyorum.dagda yaşayan robinson a benzeyen bir adama arkadaşlık eden bir ayı vardı ama dizinin ismini tam bende hatırlayamadım.fakat güzel bir diziydi.
Toplam Puan=0...
keskin ( 04.08.2004 )
 
 
evvet. bu diziyi ismi hariç ben de hatırlıyorum. hatta bir ayrıntı daha vereyim size bu amcanın bir de yaşlı bir dostu vardı arada sırada ziyaretine gelen. eşeğinin adı da 7 numara idi.
Toplam Puan=0...
celest ( 04.08.2004 )
 
 
dizi, samanyolu veya kanal7 de 1-2 yil once tekrar yayinlaniyordu... yayinlanmasaydi da hatirlardim, dizinin ismi ıyi dost tu...
Toplam Puan=0...
yengec ( 03.09.2004 )
 
 
evet iyi dosttu. ayıyı yaşlı adam büyütmüştü. sürekli homurdanma ben derdi. yaşlı adamın bir de arkadaşı vardı onun gibi yaşlıydı. sürekli mısır gözlemesi yapardı. sürekli dağ klübesinde yaşardı. bir yerde haksız yere ceza yemişti galiba o yüzden dağda yaşıyordu galiba.
Toplam Puan=0...
galactica ( 08.09.2004 )
 
 
dizinin adı "grizzly adams" imiş, hep seyrederdim, ama o sıralar yabancı dil bilmediğimden adını bilmiyordum. adamın yerli bir arkadaşı da vardı, ona ormanda çadır kurmayı da öğretmiş, ama kuracağı yeri öğretmemişti, adam dere ağzına kurmuştu çadırı, bahsi geçen ihtiyar tam bir yağmur öncesi bu çadırı görmüş, burayı sel götürecek demişti, o ihtiyarla öyle tanışmışlardı.
Toplam Puan=0...
dağlı ( 27.10.2004 )
 
 
dizinin adı kesinlikle iyi dost tu. müziğine bayılırdım, hala arada sırada mırıldanırım. o dağ manzaraları gözümün önüne gelir.
Toplam Puan=0...
özledim ( 01.11.2004 )
 
 
ormanda bir kulübede ayısı ben ile birlikte yaşayan adamın filmiydi. bu adamın ara sıra ziyaretine gelen kankasının eşeğinin adı da 7 numara idi
Toplam Puan=0...
semavi ( 05.11.2004 )
 
 
valla bu diziyi bende hatırlıyor.79 doğumluyum ama hatırlıyorum.hatta bir bölümde ayı benin üzerine hep kayalar düşmüştü bilmem var mı hatılayanınız?
Toplam Puan=0...
maverick ( 09.11.2004 )
 
 
kesinlikle hatırlıyorum. eşeğinin adı yüzünden kimse herhangi birşeyde 7 numara olmak istemezdi o dönemde. sonradan bir de hatun katılmamış mıydı diziye?
Toplam Puan=0...
kontes ( 27.11.2004 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.