Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 131 adet yazı bulunmaktadır... Resim galerisi için tıklayın
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
modern talking
 

garip bir ikiliydi. isimlerini hatırlamıyorum ama esmer olanın boynunda koca bir "nora" yazılı kolye vardı. karısının adıymış. gerçi biraz top gibi görünüyordu ama neyse. öbürü sarışındı. brother lui, shery shery lady gibi şarkılarının melodileri hala kulağımdadır desem?
Toplam Puan=0...
days ( 27.05.2003 )
 
 
eski türk filmlerinde tecavüzcü coşkun genç kızları kandırırken hep bradır lui şarkısı eşliğinde, "çek güzelim, bi nefesten bişey olmaz." derdi. kız bi nefes alır, öksürürdü. sonra da emrah falan gelip tokatlardı sanırım kızı hatırlamıyom. çok kız gitti bu şarkıda çok.
Toplam Puan=0...
ceo ( 28.05.2003 )
 
 
sarışın elemanın ismi dieter böhlen idi. bu sabah işe gelirken araçta radyodan duydum ki, grup dağılmış, yaşlı sarışın dieter de manken olmaya karar vermiş.
Toplam Puan=0...
exc ( 13.06.2003 )
 
 
siz modern talking in türkiye resmi sitesine buyurun. http://www.moderntalking.tr.cx
Toplam Puan=0...
mtfan ( 02.09.2003 )
 
 
16 yaşında olmama rağmen 80 li yılları çok seviyorum.özellikle de müziğini..vee tabi akla ilk gelen isim de modern talking oluyo.abi bir adamın bütün şarkılarımı mükemmel olur yaa!!
Toplam Puan=0...
buffy ( 29.09.2003 )
 
 
17 yaşındayım ve koyu bir modern talkıng hayranıyım..hayatımda yaptığım belkide en güzel şey onların şarkılarıyla tanışmaktı..benım kadar koyu fanatık varmıdır acaba şu dünyada?:)gene ayrılmalarına üzüldüm..kötü oldu ya..
Toplam Puan=0...
moonlight ( 03.10.2003 )
 
 
yirmi seneden fazladır mt hayranıyım. ve onlar her zaman bir numaradır.
Toplam Puan=0...
fan ( 12.10.2003 )
 
 
Toplam Puan=0...
k cellat ( 13.10.2003 )
 
 
ortaokuldaydim..shery shery lady, bu nebicim kedi butun eti yedi diye maniler soylerdik...uzun saclinin gay oldugunu bende dusunurdum... klasorler yoktu o zaman ustune posterler yapistirdigimiz dosyaliklar vardi...ablam onlarin posterini yapistirmisti...param yoktu bende hurriyetin verdigi zeki muren posterini yapitirmistimda komik olmustu... ablam kadar havali olmamisti tabi...
Toplam Puan=0...
 
 
işte yine 80 lere ait bir grup. ben ilk başlarda bu grubun solistini kadın sanırdım . ne kadarda kadınsı bir ses yarabbim . üstelik homolara o kadar cok benziyorlarki. şarkılarına dikkat edin hep aynı giriş , nakarat , vokal nakart. yani eksisi cok bu grubun ama gel görki sevmeyen yok bende dahil . unutulmayacak parçalar . harika dencek kadar enteresan bir ses . bu ne yaman çelişki be .
Toplam Puan=0...
nomi costello ( 28.10.2003 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.