Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 9 adet yazı bulunmaktadır...
Sayfa: 1 
pinokyo bisiklet
 

bir pinokyo bisiklet sahibi olmak cok onemliydi.. klasik bisiklet formundan farkli bir dizayni vardi.. sedefli mavi, gul kurusu gibi renkleri ve genis lastikleri vardi.. catlamistim bir tane aldirana kadar..
Toplam Puan=1...
cember ( 11.01.2005 )
 
 
ortadan katlanıyordu bu bisikletler çok pratikti pinokyomu bmx mi? işte hayatımın kararı
Toplam Puan=0...
gocax ( 05.07.2005 )
 
 
bir de kontra pedalılı bir fren düzeneğine sahipti. fren yapmak için pedalı geriye doğru çevirmek yetiyordu.
Toplam Puan=0...
metromen ( 22.08.2005 )
 
 
80 ler cocugu olupta bmx mi pinokyo ikileminde kalmamak olmaz degilmi?? arkadasimin sedefli lacivert pinokyosu benimde bmx im vardi.. tabiki bu rekabeten bmx ve daha sonra cikan ithal marka türevleri galip gelsede pinokyo zarif bi bisikletti benim gibi bmx e aliskin olanlar bindiginde kotra oldugundan dolayi tehlikeliydi.. okullar acilinca pinokyolar katlanip kömürlüge yollanirdi zaman daha da gecince demirciye satilirdi..
Toplam Puan=0...
nyks ( 28.08.2005 )
 
 
kocaman buyuk bir selesi vardı, koltuk gibi; sonra çıkan bmx ler pinokyonun selesinin yanında tabure kalırdı adeta. pinokyo bisiklette ne kadar kalırsanız kalın poponuz acımazdı.
Toplam Puan=0...
jackal ( 30.10.2005 )
 
 
evet benımde bmx ve pınokya arasında kaldıgım ve hata ederek aldırdıgım bı pınokyo bısıkletım vardı.ama cok dayanıksız olan bu bısıklet once tek teker ustunde gıtme cabalarım yuzunden dıreksıyonundan daha sonrada tam ortasında kırılmıstı cok aglamıstım
Toplam Puan=0...
sniper25 ( 30.11.2005 )
 
 
heralde 1990 da almıştı babam bana bu bisikleti.hatta bilgisayar mı,bisiklet mi seçeneklerinden bisikleti seçmiştim.fakat kontra değildi benimki.kırmızıydı ve arkasından takım çantası bulunuyordu.ortadan katlandığı için pikniğe gittğimiz zaman onu da götürebilirdik. tek kötü yanı,hayatımda babamdan yediğim en kötü dayak ,pinokyo satılsın satılmasın üzerine olmuştur.
Toplam Puan=0...
kedi ( 02.12.2005 )
 
 
20 yıl önce durumumuz iyi değildi ikinci el bir pinokyo bisiklet almışlardı bana bisiklet sürmeyi onunla öğrenmiştim sünnet paramla almancıdan ikinci el bir yarış bisikleti alınca satılmıştı keşke satmasaydık şimdi benimkini bulsam yerine sıfır amortisörlü bi bisiklet veririm
Toplam Puan=0...
jiwago ( 17.03.2006 )
 
 
benim de erik yeşili bir pinokyom vardı. bilmiyordum sürmeyi ilk başlarda amcalarım biniyodu. ben öğrenene kadar tabi bisikletimin hurdası çıkmıştı amcamlar sayesinde.. ne güzel günlerdi..
Toplam Puan=0...
lethimnotdie ( 18.05.2007 )
 
 
Sayfa: 1 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.