Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 102 adet yazı bulunmaktadır... Resim galerisi için tıklayın
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
voltran
 

baba bir gün benim 4 yaşındaki yeğen voltran kılıcı istedi..gittik oyuncakçının birinden aldık geldik neyse..abi sen git babaannesinin kafaya vur kılıcı..biraz sonra bi daha..eve geldim beni görür görmez başladı ağlamaya.. olm n oldu dedim.. bu ışın kılıcı değil dedi.. neden dedim. babaannemin kafasına vurdum vurdum bölünmedi demez mi:)) gel de yarılma ortadan 2 ye:)) babaannesine kılı mı vardıı yoksa onu voltrandan mı saymadı bilemiyorum:))
Toplam Puan=0...
j.pierro ( 03.03.2004 )
 
 
ne cocukken nede simdik sevmekten hic vaz gecemedim umarim en kisa zamanda yine gosterime girer.
Toplam Puan=0...
cimbom ( 17.03.2004 )
 
 
aslanlara binmek için koltukları aşşaaaaa doğru açılırdı kaymaya başlarlardı.. bir de sarayın da bir uzay gemisi olduğunu hatırlıyorum bir bölümünde havalanmıştı..
Toplam Puan=0...
 
 
ates , su, hava, toprak.. sonuncusu neydi hatirlamiyorum, bes aslan; her kahramanin gonlunde bir tanesi yatiyor eminim ; pazar sabahlari asla kacirmazdim , en heyecanli bolumlerinin birisinde elektrik kesilmisti, geldiginde de cizgifilm bitmis pazar konseri baslamisti , son bolumu yayinlandiktan sonra yerine yavru geyik diye bir baska cizgi film koymuslardi ama tabi nerde o aksiyon
Toplam Puan=0...
archmagus ( 25.05.2004 )
 
 
ya kardeşim hiç hatırlayamadım. bunlar düşmanlarının işini hiç ışın kılıcı olmadan bitiremediler mi? aydınlatın be yav...
Toplam Puan=0...
theone ( 12.06.2004 )
 
 
ne söylenebilirki.....ne yorum yapılabilir ki ...bir saniyesi bile kacmasın diye isitme engelliler haber bulteninide serettiridi bize...bu cizgi filmi seretmeyen bir gencten ben bu ulkeye hayır gelicegine inanmıyorum....voltranın ısın kılıcıyla parcalanmak hepimize nasip olur isallah
Toplam Puan=0...
unspoken28 ( 05.08.2004 )
 
 
haftasonu sabahin korunde kardesimle kalkip cizgi film seyredicez diye annem cok kizardi. bu en favorim olandir. bir sisko bir de ufaklik vardi. biri yesil kaplan oburunu hatirlamiyorum.
Toplam Puan=0...
dr_gora ( 10.08.2004 )
 
 
siyah aslanın benim olmasını isterdim.. ama erkek arkadaşlarım tarafından kabul görmezdi, kızsın sen pembe ya da mavi senin olur ancak derlerdi.. ben de ağlar, tüm pazar günü küserdim arkadaşlarıma..
Toplam Puan=0...
kiki ( 20.09.2004 )
 
 
voltrannnn..!! bu çizgi film benim dostluk anlayışımdı. mahallede herkesın bir ismi vardı! biz voltrandık! aramıza kimseyi almazdık sonraları thundercat ler olduk bunları yeniden istiyoruuzzz!
Toplam Puan=0...
muco01 ( 26.10.2004 )
 
 
çizgi flim kızlara da hitap etsin diye aslanlardan birini (pembe olanı) kız kullanırdı, ayrıca sarayda bir prenses vardı emirleri o verirdi
Toplam Puan=0...
elica ( 02.11.2004 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.