Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 102 adet yazı bulunmaktadır... Resim galerisi için tıklayın
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
voltran
 

arkadaşlar,türkiyede voltran olarak gösterilen çizgi filmin orjinali voltron dur. kazaa gibi dosya paylaşım programları kullananlar voltron ismini videolar bölümünde aratırsa çok güzel çizgi filmler indirebilir tabii bağlantınız iyiyse. yada google da voltron diye aratırsanız da voltranın orjinal siteleri bilgiler kesitler müzikler ve eşyalar(oyuncak,giysi barsak gibi) e-shop lar bulabilirsiniz. ben amerikadan voltran oyuncağı ısmarladım,geldi. 5 aslan yolladılar onları birleştirip voltran yapıyorsunuz 50$ a geldi kargo dahil.
Toplam Puan=0...
guven_herseydir ( 18.01.2005 )
 
 
walla bunu izlerken öyle dalmısım kine yanımda 8 aylık kardesimin yogurt dolu tencereye kafasını sokup yemeye calısmasını farketmemistim.üstelik annem de uyarmıs beni cıkmadan once ama duyan kim voltranı izliyodum bikere dis dunyayla baglantım kopmustu.neyse cizgi dizi bittiginde kardesimin yogurtlu yüzüyle karsı karsıya kalınca voltranla arama sınır koymaya karar vermisitim.malum cocuk ya ölümcül bisey yapsaydı ben voltranı izlerken...
Toplam Puan=0...
gokhagi ( 12.02.2005 )
 
 
yaw küçükken hep seyrederdim şu an 26 yaşındayım ama cd si falan çıksa hani gazeteler veriyor ya bunuda verseler keşke hemen alırım valla varsa satın alabilirim saygılar
Toplam Puan=0...
macsalih ( 13.02.2005 )
 
 
pazar günleri dersaneye hep gecikirdim.tabiki voltran yüzünden 1990-1991 yılları nda türk tv lerinde yayınlanmaya başlamıştı.yani 80lerin değil doksanların çizgi filmidir.
Toplam Puan=0...
muratuas ( 17.02.2005 )
 
 
muratuas kardeş yanlışın var.1988 de gösterildiğine kesinlikle eminim.her nedense düşmana önce tek tek saldırırlar, d.tleri yemeyince de voltranı oluştururlardı.ama seyrederdik,seyretmedik dersek yalan olur...hey gidi günler :-)
Toplam Puan=0...
kelle ( 01.05.2005 )
 
 
bence voltran dünyanın en güzel çizgi filmi idi keşke şimdi çıksa inanın hangi saatte olursa olsun izlerdim çünkü voltranı küçük büyük kerkes izlerdi voltran başladığı zaman bizim evde ses çıkmazdı voltran 1 numaradır bence...........
Toplam Puan=0...
erkan yuka ( 06.05.2005 )
 
 
ben daha da eksi diye hatırlıyorum; çünkü 88 de lisedeydim ve kesinlikle ilkokul ve orta okulda seyrediyordum; yani seksenlerin başında gösteriliyordu. gerçi uzun süre devam etti; bir iki versiyonu da vardı; ilkinde arslanla voltranı oluşturuyorlardı, diğerinde bir sürü araba vs ile voltranı oluşturuyorlardı. ama benim favorim her zaman ilkidir.
Toplam Puan=0...
karakedi ( 06.05.2005 )
 
 
bu çizgi film gerçekten ozamanlar muhteşem bir hayal gücüyle üretilmiş bu günün powerrangers ı gibi .tekkelimeyle üzerinde itina ile çalışılmış bir cizgifilm nede olsa bir efsaneleşmiş klasik vaz geçilemez
Toplam Puan=0...
jackal ( 27.05.2005 )
 
 
en çok beğendiğim replik "bende başını oluşturucam" dı :d:d:d
Toplam Puan=0...
serhan ( 30.05.2005 )
 
 
ben çocukluğumda voltranın hastasıydım şuan 29 yaşındayım hala verseler aynı heyacanla seyrederim çünkü mükemmel bir çizgi film beş aslandan oluşan kaharaman. hiç bir şey voltranın yerini tutmaz.
Toplam Puan=0...
cüneyt ( 06.06.2005 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.