Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 27 adet yazı bulunmaktadır...
Sayfa: 1 2 3 
zorlu ikili
 

yine trt1 zamanından kalma hoş bir dizidir.dempsey adında serseri bir amerikalı polis in londra da güzel ama soğuk bir sarışın kadın polisle olan ortak maceralarını anlatırdı.ilk yayınlanmaya başladığında cuma akşamalrı olan dizi sonraları pazar günlerine kaydırılmıştı. hastasıydım :) bu arada sarılının adını hatırlayan var mı?
Toplam Puan=0...
realaltar ( 26.10.2004 )
 
 
ben de hatırlıyorum, dempsey maerikalı bir polisti, ingiltere ye gelmişti, dizide sık sık britanya ingilizcesi ve amerikan ingilizcesi karşılaştırılması olurdu. bir bölümde dempsey, bir yargıca soyadı ile hitap etti, partneri sayın hâkim (your honor = şerefmeap) demesi gerektiğini söylemişti. bir bölümde de dempsey "two three four shut the door " "iki üç dört kapıyı ört" diye tercüme etmişti bizimkiler. dempsey & makepeace idi dizinin adı. micheal brandon (lieutanant/teğmen dempsey) ile glynis barber (sergeant/çavuş makepeace) idi
Toplam Puan=0...
dağlı ( 27.10.2004 )
 
 
cuma akşamları, mavi ay sona erdikten sonra onun yerine yayınlanmaya başlamıştı. orijinal sesini de radyodan aynı anda verirlerdi. (mavi ay, larry&bulky, emret bakanım ve altın kızlar da bu radyodan yayın furyasında yararlanmıştı.) amerikan - ingiliz ingilizcesi karşılaştırılırdı. makepeace , ingiltere ye "sürülen" dempsey nin ingilizcesini aşağılardı.örneğin bir keresinde, "raporu ben yazayım, en azından ingilizce olur" demişti.
Toplam Puan=1...
özledim ( 01.11.2004 )
 
 
makepeace hoş bir kızdı.serseri dampsey tam bir amerikalıydı kaba özgür rahat soğuk ve kuralcı ingilizlerden daha sempatik gelirdi bana.
Toplam Puan=0...
doktor n ( 05.11.2004 )
 
 
ne süper diziyde be öyle hastasıydım valla. demsey manyak bir polisti hele herifteki metalik renkli 45 lik cold canavardı. ortağı olan hatunla aralarında her zaman tatlı bir sürtüşme olurdu. ikiside birbirlerin hoşlanırlardı ama belli etmemeye çalışırlardı. tekrar vizyona girse kaçırmadan izlerim.
Toplam Puan=0...
fox ( 03.12.2004 )
 
 
dizinin ilk bölümünde demsey ingilteredeki arabaların direksiyonunu görünce afallamıştı.demsey tam bir tatlı serseriydi.5 sene önce trt3,de tekrarlarını oynatmışlardı ama gündüzleri oynadığından ve reklamları yapılmadığından dizi 8-10 bölüm sonra sessiz sedasız yayından kaldırılmıştı.
Toplam Puan=0...
muratuas ( 07.12.2004 )
 
 
severek seyrettiğim dizilerden biriydi... dapmsey çirkin bi adamdı ama serseri ruhluydu bu da bana yeter.. sanırım ilk bölümde dampsey silahını getirmeye çalışıyor sorunlarla karşılaşıyordu; ingilterede polislerin silahının olmadığını öğrendiğinde acayip şaşırıyordu; ben de çok şaşırmıştım..
Toplam Puan=0...
karakedi ( 08.12.2004 )
 
 
bunu benden başka hatırlayan var mı? serseri ruhlu bir amerikan polisi (dempsey) ingiltere ye yollanır; burda bir ingiliz polisiyle çalışacaktır. ingiliz polis afet bir sarışındır; her bölümde başka maceralar olurdu. bizim amerikalının ortağının evine gidip giyinmesini beklerken onu aynadan kesme sahnesini unutamamışım... güzel diziydi valla...
Toplam Puan=0...
exupery ( 30.12.2004 )
 
 
açıkçası ben maviay dizisinin yerini tutacagına pek inanmamıştım..ama gerçekten tuttu..resmen müptelası oldum..sonra maviay dizisini nasıl pazargününe aldıysalar(eski bölümleri)aynı akıbete buda ugradı...
Toplam Puan=0...
nec ( 09.05.2005 )
 
 
bi bölümde kovuyolardı amerikalıyı sanırım, o da sinirlenip polis merkezine atla giriyodu, kovboy misali.
Toplam Puan=0...
xavier ( 09.05.2005 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.