Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun

Eminim gönderilen yazıların neye göre yayınlanıp, neye göre yayınlanmadığını merak ediyorsunuzdur. Aşağıda eminim bunun cevabını bulacaksınız. Kendinizi aşağıda soru soran sanal yazarın yerine koyun ve lütfen üşenmeyin, burada yazılanları okuyun. Böylece bir çok bilginin ziyan olmasına da engel olabilirsiniz...


Yazar: Geçen gün clementine başlığının altına "o bizim sanat güneşimizdi. vs. vs. yazdım. niye yayınlanmadı?
Editör: Çünkü yazdıklarının zeki müren başlığı altına yazılması gerekiyordu. Ben de o an zeki müren diye bir başlık olup olmadığını hatırlayamadığım için doğrudan sildim. Arada oluyor böyle. Çünkü bine yakın konunun (her gün artıyor imdaat!) hepsini aklımda tutamıyorum.

Yazar: Geçen gün bir sanatçı ve onun annesiyle ilgili çok sağlam bir yazı yazmıştım. Ama yayınlanmadı? Burada düşüncelerimizi özgürce ifade edemiyor muyuz biz?
Editör: Edersiniz. Edersiniz de şayet düşünceleriniz küfür veya hakaret boyutuna vardı ise biraz zorlanırsınız. Şurda ağız tadıyla bir site yönetiyoruz kimsenin tazminat davalarıyla uğraşacak param yok benim. Hadeee.

Yazar: Peki küfretmesek de siyasi görüşlerimizi yansıtsak yazılara? Ona gelir misin?
Editör: Yok! Ona da gelemem. Eğleniyoruz biz burada. Tamam konumuz mazi ama mazinin eğlenceli yanları. Öyle siyaset, politika falan olmuyor bu cenaplarda. Kimse bir gün kapıya dayansın istemiyorum. Eğlenelim derken başka iş almayalım başımıza.

Yazar: Geçen gün uçan kaz diye yeni bir başlık açtım. Hatta niye daha öce açılmamış diye de merak ettim, biraz da kınadım hani? Niye yayınlanmadı? Senin norton'a gıcığın mı var?
Editör: Yok benim kazlarla felan işim olmaz. Ama üzülüyorum. Niye sitemizin yazarlarını bu kadar küçümsüyorsun ki? Önce bir ara bakalım. Sol menünün altına "hızlı arama" diye bir şey koymuşuz. Yaz oraya "kaz" diye bak sana neler buluyor. Yaaa. nils ve uçan kaz değil mi. demek ki birileri senden önce düşünüp açmış bu başlığı. Sen ne yapacaksın o zaman? Cevap vereyim: öyle "niye unutulmuş bu?", "bööle bişiii vardııı" gibi abuk şeyler yerine adam gibi, nils'i ve norton'u bize hatırlatacak şeyler yazacaksın. Ok?

Yazar: Merhaba editör? Geçen gün origami başlığının altına "ablamla hep yapardık. Çok zevkliydii" diye yazmıştım. Ama yayınlanmadı. Neden?
Editör: Çünkü sevgili yazar, yazdıklarını origami başlığına değil de her hangi bir başlığa da yazsan uyarmış. Bana ne lazım biliyor musun? Origami'nin ne olduğu, onu yaparken ne hissettiğin, onunla ilgili ve ona özel paylaşmak istediğin bir bilgi. İşte bunları okuması acayip zevkli oluyor. Gerisi boş.

Yazar: Geçen gün unutulmuş bir sürü başlığı gönderdim sana. neden açmadın onnarı?
Editör: Ben başlık açmam. Başlıkları yazarlar açar. Altında da açılan konuyu tanımlayacak bir şey yoksa yayınlamam. Ooffffff!

Yazar: Yok. Biraz asabisiniz galiba.
Editör: Kader beni böyle yaptı.

 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.