Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 7 adet yazı bulunmaktadır...
Sayfa: 1 
21.sokak
 

bu dizi ilk trt 4 de yayınlandı ve daha sonra acılan ilk ozel tv ye star1 de yayınlandı.. bu dizide lisedeki cocukların uyuşturucu silah ve cete ile ilgili sorunlarını halletmek icin bir programda calışan sivil polisler gorev yapıyordu aynı zamanda bu polislerden biri iyi tanıdıgımız johny deep oynuyordu..
Toplam Puan=0...
mug ( 28.04.2005 )
 
 
ben hatırlıyorum bu diziyı ama jonnyddeppi hatırlamıyorum.güzel br polisiyeydi.genç olan çocuk çok atakı yanında onu frenleyen bir üstü vardı yanlış hatırlamıyorsam eğer.
Toplam Puan=0...
münire ( 29.04.2005 )
 
 
bebek suratlı polislerden oluşan bir ekipti bunlar. liselere falan sızar oralardaki olayları çözerlerdi. yarı gençlik yarı polisiye bir dizi olduğunu söyleyebilirim.
Toplam Puan=1...
celest ( 04.05.2005 )
 
 
dizideki elemanlardan birisi sonradan booker diye bi dizide oynamıştı. harleyle falan dolaşıyodu. 21. sokak elemanlarının özel bi selamlaşması vardı, her bölümde yaparlardı (yanlış hatırlamıyosam).
Toplam Puan=0...
xavier ( 11.05.2005 )
 
 
johny deep ile ilk defa tanıştığımız polisiye dizi. çok süeükleyici ve güzel bir diziydi. ayrıca müziği de hala kulağımda çınlar.
Toplam Puan=0...
ilbars ( 28.06.2005 )
 
 
orijinal adı 21 jump street idi. öğrenci görünümlerini kullanarak işlenen suçları aydınlatma peşinde olan özel polis ünitesi. her etnik topluluga yakinlasabilecek tiplerden kurulmustu bu unite. beyaz tatli cocuk johnny depp, cekik gozlu genc, iri yari amerikali ve zenci kiz. iste formül bu arkadas. boylece degisik izleyici kitlelerine de ulasabiliyordu yapımcılar. zenciyse zenci, cekikse cekik. tabi 90 larin basinda latin amerikalilar fazla goze batmiyorlardi. o yuzden oyle bir tip yoktu. aynı zamanda ogretici bir diziydi. mesela bir dizide sınıfa ustu cıplak giren bir herif vardı. "herif ne vucut yapmis be kardesim" demistim icimden. buna bir gun hoca diyor ki "evladım sen neden herkes gibi ustune birsey giymiyorsun " o da soyle bir etrafına soyle bir batıktan sonra sırıtarak "bu durumdan kimsenin sikayetci oldugunu sanmıyorum" diyor ve yanında oturan zilli kızlar kalem ağızlarında hayran hayran ona bakıyorlardı. daha sonra meydana cıktı ki herif steroid kullaniyormus. bu yuzden karacigerini aldilar salagin. yani mesaj çok açık: steroid alın manyak vucut yapın lisede butun kızları goturun ama sonra cigerinizi alırız.
Toplam Puan=15...
sonny ( 03.08.2005 )
 
 
hatırlıyorum bu diziyi trt4 müysü trt3 müydü bilmiyorum fakat. zamanın ender yabancı dizilerindendi. biz tabi o zaman jonny depp felan bilmiyorduk ölee izliyorduk. yinede güzeldi.
Toplam Puan=0...
kanseradam ( 03.01.2006 )
 
 
Sayfa: 1 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.