Maziden Kalanlar - Ana Sayfa
Favorilerine Ekle
Ana Sayfa
Son Yazılar
Forum
Diziler
Tv Programları
Radyo Programları
Reklamlar
Çizgi Filmler
Müzikler
Sanatçılar / Ünlüler
Sporcular / Takımlar
Yayınlar
Giysiler / Takılar
Oyuncaklar / Oyunlar
Yiyecekler / İçecekler
Araç ve Gereçler
Diğer Kalanlar
Mazi Testi
Arama Hedesi
Video Galerisi
Resim Galerisi
Hızlı Konu Arama:
Rastgele
Login olmak için Buradan
Üye olmak için Buradan Buyurun
Toplam 102 adet yazı bulunmaktadır... Resim galerisi için tıklayın
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
voltran
 

her pazar voltaranı izlerdim aklım fikrim oydu ve hep onun resmini çizerdim sanki onunla laymış gibi 1 his vardı içimde hep ufakken okula gittigimde ders çalışmazdım hafta sonu olsada izlesem derdim benim için gerçek ötesi 1 şeydi bazen voltran voltran voltran diyorum sanki bitmeyecek sınırsız 1 ask gibiydi yaşadıgım sürece hep onu taşıyacagım çünki iyiligin karektrin özü nü vermişti bana himende öyle benim için saygılarrrr ya sizce
Toplam Puan=0...
kenan ( 14.02.2006 )
 
 
oğlumunda voltranla büyümesini isterdim.pokemonla değil.
Toplam Puan=0...
ayşegül ( 19.02.2006 )
 
 
arkadaşlar voltranın introsu için: inanın gözlerim yaşardı http://monitos.polo-sur.cl/videos/voltron-leones-trozo1.wmv
Toplam Puan=0...
bulduker@gmail.com ( 27.02.2006 )
 
 
voltran her seferinde film sonunda kötü robotu ikiye bölerdi
Toplam Puan=0...
lightyear ( 03.03.2006 )
 
 
en çok da Lens'in guruptan ayrılışına üzülmüştüm ben. Arada bir görünüp onlara yardım ederdi, başka bir galaksideydi... Karizmatik çoçuktu
Toplam Puan=0...
scarlet ( 05.03.2006 )
 
 
voltran başlayacağı vakit sokakta hiç çocuk kalmazdı.abimler evin yanındaki boş arazide maç ederdi (ki o zamamlar boş alan çoktu ! ) ben jenerik girer girmez avazım çıktığı kadar anons yapardım balkondan :))) göz kesilirdik adeta.voltran voltran voltran !! sıkıysa biri kanalı değiştirsin :) hoş zaten ne kumada nede değiştirecek kanal yokyu ya :) ama bide elektrik kesikse üfff çocuk aklımla bildiğim bütün duaları ederdim :)
Toplam Puan=0...
holygirl ( 13.03.2006 )
 
 
voltran cocukluk günlerimizin unutulmaz çizgi filmi,yanılmıyorsam pazar sabahları yayınlanırdı .kahvaltı saatlerine denk geldiği için önceden koşa koşa bakkala gider ekmek vs. alıp aynı hızla geri dönerek tıknefes vaziyette televizyonun karşısına geçerdim.hala kulaklarımda çınlar, mega hücreler, infra iticiler, voltranı oluşturuyoruz haykırışları.
Toplam Puan=0...
bosphore ( 21.03.2006 )
 
 
eskide kaldı be..hiç kaçırmazdım
Toplam Puan=0...
gorkem ( 28.03.2006 )
 
 
ya valla voltran bir gün yıkıldı sanki ben yıkıldım hem o pazarları hemde volrtranı çok özledik yeni versionu yokmu yaa
Toplam Puan=0...
tecnotronıc ( 30.03.2006 )
 
 
bi muhteşem anı daha..harikaydı.voltran ..ismi ne güzeldi.5 metal kaplan dönüşüp bi tek voltranı oluştururdu..başlarına bişey gelecek diye çok korkardım..bu japon çizgi filmlerindeki anlatım şekli çok hoşuma giderdi. karakterlerin kocaman göz ve ağızlarıyla haykırmaları,hareketli uzun çizgilerle hız ve düşme-ileri atılma ifadelerinin kattığı enerji çok heyecan vericiydi..bu voltran ın daha sonra oyuncağını görmüştüm.çinliler --belki de japonlardı--tam da çizgi filmde anlatıldığı gibi yapmışlardı oyuncağı.parçalara ayrılıp kaplanlara dönüşebiliyordu..çok cool bi robottu voltran.hayal meyal hatırlıyorum ama her güzel film gibi benzerlerini çıkardılar sonradan..bi de bişey hatırladım birden..yakınlarda bi zaman yol üstünde bi yerlerde voltran adıyla motor yağı gibi bişeyin reklamını gördüğümü hatırlıyorum..hey gidi günler..15-20 yıl olmuş..
Toplam Puan=0...
rıdahab ( 31.03.2006 )
 
 
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Yazı ekleme fasilitemiz kaldırılmıştır. Lütfen Yeni açılan forum bölümünden devam ediniz. Teşekkürler.
 
Bu sitede yer alan her şeyin tüm haklar www.Anilarim.Net'e tüm sorumluluğu yazanlara aittir. "Muhohoha şu çok komikmiş hemen kopyalayıp millete mailliyim demeniz elbette hakkınız ancak lütfen mailin altına bi kaynak gösterin de biz de yolumuzu bulalım.